بهترین آموزشگاه آرایشگری

بهترین آموزشگاه آرایشگری

  • 27 فروردین 1398
  • نویسنده: SuperUser Account
  • تعداد نمایش ها: 3915
  • 0 نظرات
بهترین آموزشگاه آرایشگری

یکی از بهترین آموزشگاه‌‎های آرایشگري که در تهران وجود دارد، آموزشگاه تخصصی دوبانو می‌باشد که با ارائه انواع خدمات آموزشی در زمینه‌های مختلف آرایشی پا به این عرصه گذاشته است. آموزشگاه آرایشگري دوبانو یکی از بزرگترین و مجهز ترین آموزشگاه‌های آرایشگری می‌باشد که تلاش دارد همواره برای ارتقا سطح آموزش هنرجویان تمام آموزش‌های لازم را ببیند تا بتواند بهترین خدمات خود را به مشتریان ارائه بدهد. خدمات این آموزشگاه شامل: کوتاهی مو، رنگ و مش، پاک سازی و خدمات صورت، شینیون و میکاپ می‌باشد که آموزشگاه دوبانو در تمام این موارد خدمات مورد نیاز را برای هنرجو آموزش میدهد. شما می‌توانید قبل از ثبت نام در کلاس های آموزشی این آموزشگاه نکاتی که برای انتخاب آموزشگاه آرایشگري مناسب است بخوانید.

9 اصطلاحی که قبل از ثبت نام در کلاس های آموزشی آرایشگری باید بدانید

1. کاموفلاژ در آموزش آرایشگری: به نوعی از فون‌های مخصوص صورت گفته می‌شود که برای پوشاندن و محو کردن کک، ماه گرفتگی، جوش‌ها، چروک‌های کنار چشم و گریم صورت استفاده میشود. این اصطلاح برای میکاپ و آرایش صورت بکار برده می‌شود..

2. کانتورینگ چهره در آموزش آرایشگری: در کانتورینگ با استفاده از فون های تیره  روشن میتوان زاویه و حالت‌های ترکیب چهره را تغییر داد.

3. کانسیلر در آموزش آرایشگري: کانسیلر برای پوشاندن لک‌ها صورت و تیرگی‌های زیر چشم استفاده می‌شود. شما با یادگیری استفاده از کانسیلر می‌توانید تمام عیوب پوستی و صورت را بپوشانید البته برای هرکدام از افراد با پوستی متفاوت، انواعی از کانسیلرها وجود دارد که شامل :
کانسیلر نارنجی در آموزش آرایشگری: به پوشاندن صورت با کرم‌های مخصوص می‌گویند که بیشتر برای افراد سبزه استفاده می‌شود.
کانسیلر زرد در آموزش آرایشگری: ازاین نوع کانسیلر برای اکثر پوست‌ها استفاده می‌شود و این کانسیلر قابلیت محو کردن رنگ‌های تیره را دارد.
کانسیلر بنفش در آموزش آرایشگری: افرادی که داری پوستی با التهاب هستند و هر نوع کرمی روی صورت آنها جلوه خاصی ندارد می‌توانند از این نوع کانسیلر برای پوشاندن التهابات پوستی استفاده کنند.
کانسیلر سبز در آموزش آرایشگري: برای پوست‌هایی که به رنگ قرمز می‌باشد و ممکن است آرایش صورت این افراد به هنگام کمرنگ یا پاک شدن جلوه خوبی نداشته باشد از این نوع کانسیلر استفاده می‌شود. همچنین برای افرادی که جوش‌های قرمز رنگ می‌‌زنند یا افرادی که دچار لک‌های قرمز مادر زادی هستند بیشترین کاربرد را دارد.

4. آکوا در آموزش آرایشگری: نوعی پد برای پخش کردن کردم پودر به روی صورت است که جنس آن خشک می‌باشد و حتما باید با آب استفاده شود. این پد بیشتر برای پوست‌های بسیار چرب مناسب است.

5. پن استیک در آموزش آرایشگري: به نوعی از کرم‌های رولی گفته می‌شود که مناسب برای پوست‌های خشک است و چربی صورت را کنترل می‌کند.

 

بهترین آموزشگاه آرایشگري چه اصولی را باید رعایت کند؟

1. اولین اصل مهم در انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگري این است که شما باید میزان پایبندی آن آموزشگاه را به اصول اخلاقی بسنجید و همین طور نوع برخورد با هنرجو یکی از عوامل مهمی است که شما می‌توانید بهترین آموزشگاه آرایشگری را با در نظر گرفتن معیار خود انتخاب کنید. 
2. دومین اصل برای بهترین تصمیم گیری، توجه به مهارت و ویژگی های مربی است که شما باید قبل از ثبت نام مطمئن شوید که مربی می‌تواند تمام صفر تا صد کار را به شما آموزش دهد یا خیر؟
3. همانطور که می‌دانید در زمینه آرایشگري داشتن مهارت کافی نمی‌باشد و شما تا نتوانید با مشتری ارتباط خوبی داشته باشید، پیشرفتی هم نمی‌کنید. بنابراین بهترین آموزشگاه آرایشگری باید فن بیان، رفتارشناسی، روانشاسی و مشاوره را به هنرجویان خود ارائه بدهد.
4. بهترین آموزشگاه آرایشگری باید سیستم آموزشی و نحوه انتقال اطلاعات به صورت تئوری و عملی همراه با ورکشاپ و وسایل کمک آموزشی بصورت رایگان در اختیار هنرجویان قرار دهد تا هنرجو بتواند به‌صورت کامل از این دوره استفاده کند.

با دوبانو زیبایی را تجربه کنید

   جهت ثبت نام همین حالا با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تلفن های آموزشگاه آرایش و زیبایی دوبانو
صادقیه - بلوار آیت الله کاشانی - بین گلستان و رامین شمالی - مجتمع فربد - پلاک 258 - زنگ 1 - واحد 1
02144019805
02144019806
02144019807
02144403206
09395825252

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x